Táto sekcia momentálne neobsahuje žiadny obsah. Pridajte obsah do tejto sekcie pomocou bočného panela.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

O Aniballe

Aniball UK Product Photo

Vedeli ste, že počas pôrodu sa vaše panvové svalstvo natiahne o 300%? Maximálne pnutie nastáva v momente prechodu hlavičky dieťaťa — svaly sa sú natiahnuté viac 3x — z 3 na 10cm.

Aniball vám pomôže správne ovládať vaše panvové svaly, aby ste výrazne znížili riziko pôrodných poranení a ochránili svoje telo.

Ďalším faktorom je rutinný výkon nástrihov v slovenských nemocniciach. Hojenie je často zdĺhavé a komplikované.

S Aniballom sa dokážete na pôrod lepšie pripraviť, precvičíte si správne dýchanie a pôrodné polohy. Naučíte sa vedome pracovať so svojim panvovým svalstvom, čo pomôže ochrániť vaše telo a zabezpečiť vášmu bábätku ľahší a bezpečnejší príchod na svet.

Panvové svalstvo (rovnako ako iné svaly v tele) funguje najlepšie, ak je správne pripravené. Aniball je osvedčený zdravotnícky prostriedok, ktorý vám s takouto prípravou na pôrod pomôže.

Starostlivo navrhnutý systém cvičenia vám pomôže získať vedomú kontrolu nad panvovými svalmi, natrénovať správne pôrodné pozície a dýchanie a pripraviť sa na bezpečný príchod bábätka na svet.

Naučíte sa vedome ovládať a uvoľniť svoje panvové svalstvo tak, aby bolo pripravené na intenzívne pnutie počas vášho pôrodu.

Anibal bol vyvinutý ženami a dôveruje mu viac ako 200 000 mamičiek na celom svete. Používa ho 15% tehotných žien na Slovensku a v Čechách, odporúčajú ho lekári, fyzioterapeuti i pôrodné asistentky.

Balónik aj pumpička sú vyrobené z kvalitného biokompatibilného silikónu. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a pri správnom použití nemôže prasknúť.

Aniball nevyvoláva predčasný pôrod a nie je možné spôsobiť trvalé natiahnutie svalstva.

Aniball je testovaný v extrémnych podmienkach, vrátane testu 5 rokov starého balónika alebo balónika uskladneného 14 dní pri teplote 140 °C. Pri testoch nikdy neprišlo k poškodeniu balónika. Pri nafúknutí na objem niekoľkokrát väčší ako je potrebné k cvičeniu sa balónik bezpečne odpojil od redukcie bez akéhokoľvek poškodenia.

Počas cvičenia máte plnú kontrolu nad veľkosťou balónika. Môžete ho kedykoľvek zmenšiť alebo bezpečne vybrať.

Rešpektujte vaše telo a balónik nafúknite na pre vás komfortnú veľkosť, iba do pocitu mierneho pnutia. Nesmie spôsobovať bolesť ani iné nepríjemné pocity.

Aniball sa skladá z:

1. Balónik z biokompatibilného silikónu
2. Mechanická pumpička
3. Hadička
4. Spojovací adaptér
5. Obojsmerný ventil

Každý diel je dôsledne testovaný kvôli bezpečnosti a funkcionalite. Výrobca spĺňa prísne požiadavky normy ISO 13485.

Search