Táto sekcia momentálne neobsahuje žiadny obsah. Pridajte obsah do tejto sekcie pomocou bočného panela.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Recenzie

Prečítajte si názory odborníkov a recenzie žien.

Aniball je geniálna pomôcka, moja najlepšia investícia v tehotenstve. Veľmi mi pomohol pripraviť sa na pôrod psychicky aj fyzicky. Ako prvorodička som vďaka nemu mala neuveriteľne rýchlu - päťminutovú 2.porodnú dobu, minimálne poranenia a na izbu som potom odkráčala cez tri chodby po vlastných 😉 Netreba sa vzdávať, aj keď začiatky sú ťažké a tiež nepočúvať skeptické názory ľudí, ktorí ho nikdy neskúsili. Odporúčam.

Mia Matisková

Mama, Slovensko

Aniball som používala od 36. týždňa. Pri pôrode som nemala žiadne lieky od bolesti, mala som úplnú kontrolu a cítila som sa úžasne. Keď prišlo na druhú dobu pôrodu, zavrela som oči a predstavila si, že používam Aniball. Môj syn sa narodil pokojne a nemala žiadne zranenia ani stehy. Cítila som sa úplne normálne a dobre. Aniball odporúčam!

Amber Golden
Mama, Veľká Británia

Aniball jednoznačne odporúčam, mala som nacvičených 25cm, dcérka vážila 4120 , obvod hlavičky 36cm a ja vďaka Aniballu úplne bez problemov, len 2 kozmetické stehy. Pokojne by som mohla ísť z nemocnice domov ešte v ten deň, fakt super pocit. Nepovedala by som, že to až tak pomôže.

Veronika Chochulová

Mama, Slovensko

Keď Vás čaká niečo prvýkrát, jednoducho chcete spraviť maximum pre to, aby ste bola pripravená. Pripraviť sa na pôrod ale nie je úplne jednoduché. I keď všetky dúfame, že to pôjde bez komplikácií, je mnoho vecí, ktoré ovplyvniť nedokážeme. Čo ale môžeme získať je čo najviac informácií o tom, čo nás čaká, udržovať sa v kondícii a cvičiť. Ben prišiel na svet bez komplikácií, prirodzenou cestou, a to zásluhou skvelej pôrodnej asistentky, pána doktora a nakoniec Aniballu. Vďaka cvičeniu som totiž bola na pôrod pripravená, naučila som sa pracovať so svojim telom, zostala som kľudná a na príchod bábätka na svet sa naozaj tešila. Je to to predovšetkým psychická príprava, za ktorú Aniballu vďačím a pokiaľ sa niekedy dočkám aj druhého potmka, rada budem s Aniballom opäť cvičiť.

Gabriela Lašková

Mama, moderátorka a miss ČR, Česko

Obrovská vďaka! Som prvorodička - vďaka Aniballu sa môj pôrod zaobišiel bez zranení a mala som najkratšiu možnú druhú dobu pôrodnú. Nepotrebovala som žiadne šitie, utlmenie ani inú pomoc. Aniball absolútne odporúčam a myslím si, že by ho mala používať každá tehotná žena.

Angileta Willis

Mama a pôrodná asistentka, Veľká Británia

Fantastická pomoc, určite odporúčam. Najskôr som bola skeptická, ale rozhodla som sa Aniball vyskúšať. Bol to môj prvý pôrod, takže som si nebola istá, čo mám čakať. Aniball mi veľmi pomohol pripraviť sa a získať sebadôveru. Mám útlu postavu a bez Aniballu by bol môj pôrod úplný chaos - aj môj lekár to potvrdil. Skvelá vecička a je bezpečný ako pre mamičky, tak i pre bábätká.

Veronika Perželová

Mama, Slovensko

Jednoznačne odporúčam každej budúcej mamičke. Skutočne dobre investovanê peniaze. Od kedy som začala cvičiť s Aniballom, bola som vo veľmi dobrej psychickej pohode, vôbec som sa nebála pôrodu, dokonca ani pri pôrode žiadny stres. Za 20 dní som nacvičila 33cm a dieťa malo obvod hlavičky 34cm žiadny nástrih, ani vnútorné poranenie, žiadne šitie. Ani som nemala pocit že som porodila hneď som behala, sedela fungovala a mohla sa venovať bábätku. Za mňa určite veľká vďala za túto pomôcku. Ak ešte váhate treba to skúsiť, za to nič nedáte, nemáte čo stratiť. Musím doplniť aj moju druhú skúsenosť s Aniballom. Aj pri druhom pôrode Aniball nesklamal nacvičených 32cm dieťatko obvod hlavičky 34cm a váha 3940g. Žiadne poranenie ani nástrih ani šitie. Ďakujem za Aniball že moje obidva pôrody boli vďaka cvičeniu bezproblémové a hlavne som ani nemala pocit, že by som rodila. Hneď po pôrode som fungovala behala sedela a mohla sa opäť venovať bábätku. Dokonca v nemocnici som bola unikát, že som hneď po pôrode nepotrebovala nikoho pomoc a hneď som si išla pre bábätko. Za mňa veľké ďakujem Aniballu!

Zuzka Bíliková

Mama, Slovensko

Jednoznačne odporúčam Aniball. Človek, ktorý to vymyslel, by si zaslúžil Nobelovku. Cvičenie s Aniballom mi veľmi pomohlo a dodalo sebadôveru, že to zvládnem a tak aj bolo. Ako prvorodička som mala veľmi rýchly pôrod bez akýchkoľvek poranení. Dcérka mala 3,5kg. Aj pri druhom dieťatku pôjdem do toho.

Alexandra Akšurh

Mama, Slovensko

Mala som úžasný a pokojný pôrod aj vďaka Aniballu. Doslova som predýchala svoje bábätko na svet, pretože som cvičila od 37. týždňa s Aniballom a vedela som čo čakať, keď dieťa prichádza na svet.

Julie De Graeve

Mama, Veľká Británia

Vďaka Aniballu som mala ľahký a rýchly pôrod. Bez nástrihu a bez akéhokoľvek poranenia. Cvičila som cca 2 týždne a to niekedy 2x denne. Malý mal obvod hlavičky 34cm a 3.55kg. Takže vrelo odporúčam. Bez bolestí je materstvo krajšie,

Sofia Bocsáková

Mama, Slovensko

Aniball som používala ako prvorodička od 37. týždňa až do pôrodu môjho dievčatka v 39. týždni. Mala som 45 minút aktívneho pôrodu a 3 zatlačenia a moje dievčatko bolo vonku, pretože som presne vedela, ako ovládať moje telo. Nemala som vôbec žiadne poranenie! Odporúčam budúcim mamičkám!

Sharni Yates

Mama, Írsko

Bola som trochu skeptická, ale začala som používať Aniball v 36. týždni cca 15-20 minút denne a mala som ten najjednoduchší pôrod. Trval 3 hodiny a pomohli mi dýchacie techniky a pokoj, pretože som vedela, že cvičenia, ktoré som robila pri príprave na pôrod, znížia šancu vzniku poranení. Nemala som žiadne natrhnutie ani ranku. Ani jednu. Nasledujúce dni som sa dokázala zotaviť veľmi rýchlo a ľahko. Vrelo odporúčam tento produkt každému!

Kiran Gajjar

Mama, Veľká Británia

Search