Názory Odborníkov a Recenzie Mamičiek

Prečítajte si názory odbnorníkov a recenzie mamičiek na Aniball.

Aniball je geniálna pomôcka, moja najlepšia investícia v tehotenstve. Veľmi mi pomohol pripraviť sa na pôrod psychicky aj fyzicky. Ako prvorodička som vďaka nemu mala neuveriteľne rýchlu - päťminutovú 2.porodnú dobu, minimálne poranenia a na izbu som potom odkráčala cez tri chodby po vlastných 😉 Netreba sa vzdávať, aj keď začiatky sú ťažké a tiež nepočúvať skeptické názory ľudí, ktorí ho nikdy neskúsili. Odporúčam.
Mia Matiskova Aniball
Mia Matisková
Mamička, Slovensko
Cvičila som s Aniball balónikom a mala som nacvičených 25cm. Malý mal obvod hlavičky 30cm a zaobišlo sa to bez nástrihu a akéhokoľvek poranenia. V prešovskej pôrodnici som bola ojedinelý prípad kedy prvorodičku nemuseli nastrihávať a pôrod zvládla za 1,5 hodiny. Dúfam, že povedomie mamičiek sa zvýši a nebudú musieť po pôrode trpieť hojením rán. Aniball vrelo odporúčam, počas celého tehotenstva to bola najlepšia investícia.
Evina Kascak Aniball
Evina Kaščák
Mamička, Slovensko
Vďaka Aniballu som mala menší strach z pôrodu a verím, že i vďaka nemu bol pre mňa pôrod zážitkom. Bola to absolútna pohoda, v podstate som vedela, čo ma čaká. Pôrod trval cca 3 hodiny, bez epidurálu, bez nástrihu a akéhokoľvek poranenia. V pôrodnici som bola exemplár - ako prvorodička som mala rýchly pôrod bez zranení a takmer ako jediná som bola schopná po pôrode sedieť, chodiť a normálne fungovať. Pôrodná asistentka balónik taktiež veľmi chválila. Moc ďakujem za skvelý vynález, ktorý ma zmysel a mnohým ženám pomohol. Dodávam, že kamarátka taktiež cvičila, rodila a je rovnako bez poranení. Pokiaľ budem plánovať aj dalšie bábätko, tak balónik opäť využijem.
Charlotte Aniball Review
Markéta Jansová
Mamička, Česko
Cvičenie s balónikom Aniball a masáže hrádze by mali byť súčasťou prípravy na spontánny porod u každej ženy. Moja osobná skúsenosť - ako prvorodička som vedela v akej polohe mi bude pôrod vyhovovať, poznala pocit pri priechode hlavičky, vedela ako pritlačiť a porodila som prirodzene a bez najmenšieho poranenia. Aniball je účinná a bezpečná pomocka.
Monika Zimanova Aniball Review
MUDr. Monika Zimanová
Mama a Gynekologička, Slovensko
Keď Vás čaká niečo prvýkrát, jednoducho chcete spraviť maximum pre to, aby ste bola pripravená. Pripraviť sa na pôrod ale nie je úplne jednoduché. I keď všetky dúfame, že to pôjde bez komplikácií, je mnoho vecí, ktoré ovplyvniť nedokážeme. Čo ale môžeme získať je čo najviac informácií o tom, čo nás čaká, udržovať sa v kondícii a cvičiť. Ben prišiel na svet bez komplikácií, prirodzenou cestou, a to zásluhou skvelej pôrodnej asistentky, pána doktora a nakoniec Aniballu. Vďaka cvičeniu som totiž bola na pôrod pripravená, naučila som sa pracovať so svojim telom, zostala som kľudná a na príchod bábätka na svet sa naozaj tešila. Je to to predovšetkým psychická príprava, za ktorú Aniballu vďačím a pokiaľ sa niekedy dočkám aj druhého potmka, rada budem s Aniballom opäť cvičiť.
Gabina Laskova Aniball
Gabriela Lašková
Mamička, Moderátorka a Miss ČR 2013, Česko
Môj pôrod bol vďaka Aniballu zážitok, na ktorý budem rada spomínať a pri druhom bábätku už nebudem mať žiadne obavy a stres. Cvičila som poctivo každé dva dni od 36. týždňa. Efekt pri samotnom pôrode bol neskutočný. Zatlačila som 3x a bábätko bolo na svete, išlo to tak dobre, ze som bola vlastne sama prekvapená, ze uz je bábätko vonku 🙂 Pán doktor ma nesmierne chválil, ako výborne spolupracujem pri tlačení a tiež pôrodná asistentka hovorila, že majú s balónikom veľmi dobrú skúsenosť. Musím zdôrazniť tiež psychologický efekt balónika, mala som totiž pocit, že sa môžem na pôrod pripraviť, že je to aspoň trošku v mojich rukách a to ma veľmi ukľudňovalo.
Emma Aniball Review
Dominika Martiniková
Mamička, Slovensko
Obrovská vďaka! Som prvorodička - vďaka Aniballu sa môj pôrod zaobišiel bez zranení a mala som najkratšiu možnú druhú dobu pôrodnú. Nepotrebovala som žiadne šitie, utlmenie ani inú pomoc. Aniball absolútne odporúčam a myslím si, že by ho mala používať každá tehotná žena.
Angileta Willis Aniball Review
Angileta Willis
Mamička a Pôrodná Asistentka, Anglicko

Kúpte si svoj Aniball

Kúpte si Aniball a začnite sa pripravovať na prirodzený pôrod.

€55.95 a Expresné Doručenie.

Kúpte si svoj Aniball

Kúpte si Aniball a začnite sa pripravovať na prirodzený pôrod.

€55.95 a Expresné Doručenie.

Na pôrod som sa pripravovala, aby som si ho mohla užiť a tešiť sa z narodenia bábätka. Začala som as chystať asi dva mesiace pred pôrodom a každý večer s balónikom cvičila. V 36. týždni mi však nečakane odtiekla plodová voda, tak som sa dopravila do pôrodnice a po niekoľkohodinovom maratóne porodila dcéru Adrianku. Mojim želaním bolo, aby bol pôrod čo najprirodzenejší a pokiaľ možno bez nástrihu. Pôrod prebehol naozaj hladko a nemusela som byť nastrihnutá, aj vďaka svojej príprave s Aniballom. A to som ho nemala možnosť využívať dlhšie kvôli predčasnému pôrodu. Ďakujem zaňho a som rada, že môj pôrod pre mňa nie je hrôzostrašným zážitkom, ale tým najkrajším dňom v mojom živote.
Iveta Soralova Aniball
Iveta Šoralová
Mamička, Česko
Rád by som tiež prispel do diskusie ohľadom skúseností s Aniballom. Patrím k tým otcom, ktorí sa veľa zaoberajú prípravou na pôrod manželky. Dcéra Ulrika sa narodila úplne prirodzene, len tuším boli dva malé stehy a bez nástrihu hráze. Vzhľadom k tomu, že moja manželka je postihnutá, nezaobíde sa bez mojej asistencie, a tak som sa začal o súvislosti okolo pôrodu zaujímať. Som presvedčený, že je to už prenatálne obdobie, samotný pôrod aj čas po ňom, ktorý nesmierne hlboko formuje bytia nových generací. Preto je dobré si nenechávať dobré skúsenosti s týmto skvelým pomocníkom pre seba. Dodnes pani pôrodná asistentka rozpráva novickám v predpôrodných kurzoch ako naša Klárka porodila v perfektnom súlade so svojím telom a kontrakciami. Som presvedčený, že hlavne vďaka Aniballu. Teraz, keď Klárka bude opäť po viac ako dvoch rokoch rodiť, sme presne v 37tt začali opäť s balónikom cvičit. Teším sa na každé cvičenie, pomáham manželke balónik zavádzať, a hreje ma a drží vedomie, že na to nie sme sami.
Peter Koudelka Aniball
Peter Koudelka
Otec, Česko
Po prečítaní niekoľkých recenzií som sa rozhodla, že balónik vyskúšam. Prvé zavedenie bolo rozpačité, nafúknutie ešte viac, ale neprepadala som panike, logicky to predsa nie je len pre potešenie 🙂 Cvičila som cca 14 dní, potom už hlavička zostúpila, čípok sa skrátil a mne zavedený balónik začal vadiť. Do termínu pôrodu ostávali dva týždne a ja som mala bezpečne nacvičené 25cm. V deň pôrodu som na boxe strávila 20 hodín. Druhá doba pôrodná z toho všetkého však trvala "obyčajné" dve hodiny, a keď prišiel okamih tlačenia, bola som - hoci prvorodička - úplný profík. Poznala som techniku ​​vypudzovania balónika a tlak, ktorý spôsobuje zostupujúca hlavička mi bol známy. Za štvrť hodiny bolo hotovo, náš čarovný Vašík sa narodil s neuveriteľnými mierami 54cm a 4010g! Keď doktor kontroloval stav, hrádza bola BEZ porušenia! Pre všetky budúce mamičky - neváhajte Aniball vyskúšať, poslúži určite, prinajmenšom podporí psychiku rodičky, ktorú zaraďujem na prvé miesto. Na záver si dovolím malé múdro môjho manžela, keď plakal šťastím - díval sa na malého a povedal: Šťastie si nemôžeš kúpiť,ale môžeš si ho porodiť 🙂
Lenka Samcova Aniball
Lenka Samcová
Mamička, Slovensko
Moje skúsenosti s Aniballom sú jednoznačne pozitívne. Po mnohých negatívnych skúsenostiach s narodením mojej prvej dcéry som sa pokúsila o čokoľvek, len aby sa mi uľahčil pôrod. Podarilo sa mi to s Aniballom. Pravidelne som cvičila a vyplatilo sa to. Porodila som syna s rozmermi 3800/54 cm bez akejkoľvek pomoci. Doktor, ktorý to všetko pozoroval z diaľky, tomu nemohol uveriť. Bol to naozaj zázrak a na toto narodenie si budem pamätať po zvyšok svojho života.
Perineal Tear Aniball
Chloe
Mamička, Francúzsko
Keď som mala balónik prvýkrát v rukách, mala som pochybnosti o výsledkoch a možnej pomoci pri príprave na pôrod. Ale videla som v tom určitú logiku že to, čo sa praktizuje, skutočne funguje. Vedela som, že keď som dokázala vytlačiť balónik s priemerom novorodeneckej hlavy, moja dcéra by vyšla bez problémov. Samotný pôrod bol rýchly, bez komplikácií alebo liekov a čo je najdôležitejšie zo všetkého, bez akýchkoľvek následkov! Žiadne nástrihy alebo ranky.
Charlotte Aniball Review
Charlotte
Mamička, Nový Zéland

Kúpte si svoj Aniball

Kúpte si Aniball a začnite sa pripravovať na prirodzený pôrod.

€55.95 a Expresné Doručenie.

Kúpte si svoj Aniball

Kúpte si Aniball a začnite sa pripravovať na prirodzený pôrod.

€55.95 a Expresné Doručenie.

U prvého dieťaťa som sa nepripravovala, mala som taký ten prístup "však oni to tam nejako zvládnu". Dlho som sa psychicky aj fyzicky vyrovnávala s nástrihom hrádze a tiež s tým, že ma zaskočil priebeh a intenzita bolesti, pred ktorou nebolo kam utiecť. Keď som otehotnela druhýkrát, už som nechcela prežiť ten pocit, že to nezvládam, že to ide mimo mňa a že vlastne ani neviem bez cudzej pomoci, čo robiť, aby som porodila svoje dieťa. Hlavným hrdinom mojej prípravy na druhý pôrod bol Aniball. U prvého dieťaťa som ho nepoznala, teraz som chcela urobiť pre bezbolestný pôrod maximum. Hlavne som získala veľké sebavedomie. Už som vedela, aké to bude, ako tlačiť, kedy povoliť, kedy zabrať, začala som úplne inak vnímať svoje telo "tam dole", a tak môj pôrod bol úžasný. Pôrod snov. Kontrakcie boli rovnako silné a bolestivé ako u prvého dieťaťa, ale už som vedela, že bolesť sa dá vydržať so správnym dýchaním, správnym naladením sa na dieťa a s dobrou psychickou kondíciou, ktorú mi zabezpečila príprava s Aniballom. Ďakujem Vám za Aniball! Bola to tá najlepšia investícia.
Katarina Aniball
Katarína
Mamička, Česko
Porodila som krásneho chlapčeka. Toto bolo moje prvé tehotenstvo a kvôli strachu z natrhnutia som začala cvičiť s Aniballom. Pôrod bol úplne hladký. Doslova to obnášalo dve tlačenia a následne mi bolo povedané, že neprišlo k žiadnemu natrhnutiu. Ako keby som vôbec nerodila 🙂 Cítila som sa výborne. Cvičenie s Aniballom mi veľmi prospelo a znížilo mi strach zo natrhnutia. Rovnako mi pomohlo mentálne sa pripraviť na pôrod, čo bolo tiež super.
Charlotte Aniball Review
Suzanne
Mamička, Holandsko
Trénovala som s drobnými prestávkami a rodila máličko pred termínom (ale donosené bábätko 38 + 1tt), takže som cvičila len 10x. Pôrod bol dlhý a nakoniec vyvolávaný, mala som strach, bola som zmätená (bez epidurálu, ale niečo od bolesti som do žilky dostala), ale v okamihu, keď sa Honzíkova hlavička dostala do miest, kde už pri cvičení býval Aniball, okamžite v hlave zaplo, zrazu bol strach preč, vybavilo sa mi cvičenie, zrazu som presne vedela ako zatlačiť, ako dýchať a na dve zatlačenia bol Honzík vonku. Pôrodná asistentka si nestihla nasadiť rukavice 🙂 Nemám jediný steh, narodil sa 15:08 a ja som o 17:15 sadala k stolu na večeru. Mamičky na izbe nechápali 🙂 Z nástrihu som mala strach a opakovane som sa pýtala, či naozaj nebudeme strihať. Nakoniec mi so smiechom povedala, že aj keby strihať chcela, tak by to nestihla. Aniball vychvaľujem kadiaľ chodím, všetkým tehotným vrelo odporúčam.
Emma Aniball Review
Eliška
Mamička, Česko